Doprava a platba

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, na této stránce naleznete výňatek nejdůležitějších informací o objednávce v našem internetovém obchodě, plné znění obchodních podmínek naleznete zde.

1) Objednávající i přebírající musí být starší 18ti let, vyhrazujeme si právo ověřit věk přebírajícího při dodání i kdykoliv v průběhu

2) Pro úspěšné odeslání objednávky musí být v nákupním košíku minimální množství, tj. 4ks produktu -toto omezení je po dobu karantény zrušeno

Doba dodání

Zásilky jsou rozváženy naším kurýrem po Praze a okolí cca 3x týdně, doba dodání je tedy obvykle do 2 pracovních dní od přijetí objednávky, v případě nutnosti rychlejšího dodání je zde možnost osobního odběru v Praze Uhříněvsi, či dopravy naším kurýrem po Praze a okolí expresně.

Způsoby dopravy

Doprava po Praze a okolí naším kurýrem do 2 pracovních dní či expresně (ihned).

Osobní odběr: Praha, Jindřicha Bubeníčka 1598/5, 104 00 Praha - Uhříněves, po potvrzení objednávky a po telefonické domluvě ( s ohledem na uzavření provozovny z důvodu vládních nařízení)

Osobní odběr v síti Uloženka - Není momentálně dostupné

Osobní odběr v síti Zásilkovna -  Není momentálně dostupné

Způsoby platby:

Platba při osobním odběru/doručení platební kartou či hotově

Bankovním převodem: Zboží je odesláno po přijetí platby.

Platební kartou online: Vyberte prosím tento způsob platby při vytváření objednávky. Kartou není možné platit při doručení, pouze online při vytváření objednávky.

Garance spokojenosti:

Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti, zároveň chápeme, že objednávat víno po internetu, bez seznámení se s jeho chutí může být jako nákup "zajíce v pytli", proto nabízíme garanci spokojenosti, podrobné podmínky garance spokojenosti naleznete zde.

Jak vína balíme před odesláním?

Víno se snažíme zabalit co nejlépe tak, aby k Vám dorazilo bezpečně a vcelku :) Používáme speciální krabice, které zabezpečí lahve před rozbitím po celou cestu.